Gamyba

Medžio mikroplaušas, tai specialiai apdoroti medienos lapai, sudaryti iš 98% natūralios medienos ir 2% gamtoje greitai suyrančios celiuliozės. Nors medžio mikroplaušas yra neįprasta medžiaga spaudos gaminiuose, bet specialiai apdoroti medžio mikroplaušo lakštai turi popieriui analogiškas savybes, t.y. dėl lankstumo juos galime perlenkti, ant jų galima rašyti visomis rašymo priemonėmis.

Draugiškumo aplinkai sertifikatai Pasirinkdami medį savo spaudos gaminiams būsite draugiški aplinkai, kadangi naudojant medžio mikroplaušą sunaudojama 5 KARTUS MAŽIAU medienos, nei naudojant popierių, gamyboje nenaudojama chemija. Naudojamos žaliavos mūsų gamyboje – tiek mediena, tiek popierius (naudojamas užrašinėms gaminti) yra sertifikuoti FSC ir PEFC organizacijų, kurios garantuoja, kad miškai kertami, laikantis standartų, atsodinami bei atsakingai prižiūrimi. 

Kiekvienas spaudos gaminys ant medžio mikroplaušo bus šiltas  išskirtinis dėl natūralios gamtos suteiktos faktūros bei spalvos. Šiuo metu jūsų spaudos gaminiai gali būti spausdinami ant vienos iš 9 medžio rūšių: vyšnios, raudonmedžio, raudonojo kedro, ceiba, klevo ir beržo, tuopos, lauro ar pilkojo medžio mikroplaušo.