Prekiniai ženklai

Įmonė valdo prekės ženklą COZYWOOD. Po šiuo prekės ženklu pristatoma atvirukai ir dovanos ant natūralaus medžio, dekoruotos žaismingais piešiniais.  Šiuo metu asortimente yra virš 100 skirtingų piešinių, skirtų įvairioms progoms. Dažniausiai piešiniuose apsigyvena įvairūs angeliukai, svajingos bei žaismingos fėjos su pienės pūku ar gėlės žiedu. Gaminiai išsiskiria ne tik piešiniu, bet ir tekstu, kuris papildo piešinį nuoširdžiu ir jautriu palinkėjimu.

COZYWOOD produktų Lietuvoje galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.cozywood.lt ir arti 150 partnerių prekybos vietose (knygynuose, suvenyrų parduotuvėlėse, gėlių parduotuvėse ir t.t.). Prekybos plėtrai užsienyje tinkamas postūmis buvo įmonės dalyvavimas tarptautinėje parodoje „PaperWorld 2013“  Franfurkte Vokietijoje, kurios metu užmegzti ryšiai su prekybos partneriu Naujoje Zelandijoje ir Australijoje. Šiuo metu dovanomis ant medžio prekiaujama 9 šalyse: Vokietijoje, Australijoje, Šveicarijoje, Austrijoje,  N. Zelandijoje, Latvijoje, Estijoje, Prancūzijoje ir USA. Eksportuojama apie 20-30% savo produkcijos iš medžio mikroplaušo.

COZYWOOD produktai 2014 m. buvo atrinkti publikavimui Lietuvos inovacijas pristatančiame leidinyje. Tais pačiais metais nacionalinės parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ komisija medinius atvirukus apdovanojo aukso medaliu už išskirtinį dizainą, eko-inovacijas ir produkcijos kokybę.

Prekės ženklas Cozywood

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.