Prekiniai ženklai

Įmonė valdo prekės ženklą COZYWOOD. Po šiuo prekės ženklu pristatoma atvirukai ir dovanos ant natūralaus medžio, dekoruotos žaismingais piešiniais.  Šiuo metu asortimente yra virš 100 skirtingų piešinių, skirtų įvairioms progoms. Dažniausiai piešiniuose apsigyvena įvairūs angeliukai, svajingos bei žaismingos fėjos su pienės pūku ar gėlės žiedu. Gaminiai išsiskiria ne tik piešiniu, bet ir tekstu, kuris papildo piešinį nuoširdžiu ir jautriu palinkėjimu.

COZYWOOD produktų Lietuvoje galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.cozywood.lt ir arti 150 partnerių prekybos vietose (knygynuose, suvenyrų parduotuvėlėse, gėlių parduotuvėse ir t.t.). Prekybos plėtrai užsienyje tinkamas postūmis buvo įmonės dalyvavimas tarptautinėje parodoje „PaperWorld 2013“  Franfurkte Vokietijoje, kurios metu užmegzti ryšiai su prekybos partneriu Naujoje Zelandijoje ir Australijoje. Šiuo metu dovanomis ant medžio prekiaujama 9 šalyse: Vokietijoje, Australijoje, Šveicarijoje, Austrijoje,  N. Zelandijoje, Latvijoje, Estijoje, Prancūzijoje ir USA. Eksportuojama apie 20-30% savo produkcijos iš medžio mikroplaušo.

COZYWOOD produktai 2014 m. buvo atrinkti publikavimui Lietuvos inovacijas pristatančiame leidinyje. Tais pačiais metais nacionalinės parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ komisija medinius atvirukus apdovanojo aukso medaliu už išskirtinį dizainą, eko-inovacijas ir produkcijos kokybę.

 

Prekės ženklas Cozywood