Apie Mus

Kordis – tai inovatyvūs sprendimai spaudoje. Siūlome jums spaudos produktus ant neįprastų medžiagų tokių kaip plastikas, medis ar metalas. Pagaminsime jums išskirtines lojalumo, vizitines korteles, darbuotojo pažymėjimus, sukursime individualizuotus verslo sveikinimus ir kt.  Mūsų spaudos gaminiai pasitarnaus jūsų verslo poreikiams – padės jums sukurti išskirtinį įvaizdį, padidinti vartotojų lojalumą ar pagerinti santykius su klientais.

Įmonė savo veiklą pradėjo prieš 12 metų lojalumo, vizitinių bei darbuotojo pažymėjimų gamyba. Nors veiklos pradžia buvo sėkminga, tačiau ieškota būdų kaip išsiskirti rinkoje ir patenkinti klientų, ieškančių išskirtinių produktų reprezentacijai, poreikius. Premium segmento klientams pasiūlyta prabangios metalinės vizitinės bei lojalumo kortelės, kurios padeda sukurti išskirtinį įvaizdį. Taip pat gimė naujoviška idėja vizitines korteles gaminti iš medžio mikroplaušo. Ši idėja spausdinti ant medžio mikroplaušo buvo plėtojama ir testuota net ketverius metus. Šiuo metu gaminamos ne tik vizitinės kortelės, bet ir 10 kategorijų produktų pagamintų iš medžio mikroplaušo: mediniai atvirukai, kvietimai, vokai, skirtukai, paveikslai, diplomai, padėkos,  kalendoriai, vizitinės kortelės, užrašų knygelės ir t.t.

kampukasSOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

kampukasPREKĖS ŽENKLAI

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.