Socialinė atsakomybė

Kurdami savo produkciją mes naudojame tik FCS kontroliuojamą medieną. Gamybos metu naudojamas minimalus vandens, kuro ir elektros kiekis.

Naudojama mediena atitinka aukščiausius aplinkos apsaugos ir miškininkystės reikalavimus. Ji perkama iš tvariai auginamų miškų.

Gaminant atvirukus iš medžio mikroplaušo, sunaudojama mažiau medienos nei gaminant popierinius atvirukus. Taip pat gaminant produktus iš medžio nenaudojame chemijos, neteršiamas vanduo. Kadangi atvirukai 100% natūralūs, jie taip pat biologiškai suyra.

Manome, kad kiekvienas iš mūsų gali prisidėti saugojant ir puoselėjant gamtą. Todėl paskatinti gražios ir ilgametės partnerių iniciatyvos, kiekvieną pavasarį organizuojame visos mūsų komandos medžių sodinimo talką, kurios metu pasodinama keli tūkstančiai naujų medelių. Daugiau galite sužinoti čia.

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.