Barkodai

Brūkšninis kodas yra skirtingo storio vertikalūs brūkšniai, kuriuos galima nuskenuoti. Nuskenavus barkodą skeneriu galite matyti informaciją susietą su POS sistema. Barkodai naudojami ant dovanų, lojalumo, narystės kortelių.

Kortelių gamybai su barkodu mums tereikia žinoti naudojamo barkodo tipą, bei kodą.

 

QR kodas

Šis barkodo tipas turi itin dideles pritaikymo galimybes, o informacijos jame galima įrašyti net iki 10 kartų daugiau negu įprastuose barkoduose. Barkodas gali saugoti ne tik standartinę informaciją, bet ir nuorodas į gamintojo internetinį puslapį, el. pašto adresą, vizitinės kortelės informaciją ir t.t.

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.