Plastikiniu kortelių gamyba

Plastikinių kortelių gamyba

Pagaminsime jums aukštos kokybės, tarptautinius standartus atitinkančias plastikines vizitines, lojalumo, dovanų korteles, darbuotojų ar klubo narių pažymėjimus, viešbučio raktus, RFID korteles su spauda.

 

Mūsų gaminamos plastikinės kortelės atitinka ISO/IEC 7810  standartus:

  • Kortelė yra 85,60×53,98 mm dydžio;
  • 0,76 mm arba 0,46 mm storio;
  • Apvalintais kampais 2,88 – 3,48 mm laipsniu.

 

Kortelėms  keliami priežiūros reikalavimai (kad pagamintos kortelės ne tik tarnautų ilgai, bet ir išliktų puikios išvaizdos):

  • plastikinė kortelė turi būti saugoma nuo mechaninio poveikio aštriais ir kitais, galinčiais mechaniškai pažeisti kortelės paviršių, daiktais, tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio;
  • plastikinė kortelė net trumpai negali būti laikoma žemesnėje nei -35 °C arba aukštesnėje nei +50 °C temperatūroje. Optimalus temperatūros režimas – nuo 0 °C iki +25 °C;
  • plastikinė kortelė turi būti laikoma dėkle arba piniginės skyriuje, skirtame laikyti korteles ir pan. Esant reikalui, kortelę valyti minkštu skudurėliu, nenaudojant skiediklių, tirpiklių, rūgščių ir t.t..

 

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.