Gamyba

Medžio mikroplaušas, tai specialiai apdoroti medienos lapai, sudaryti iš 98% natūralios medienos ir 2% gamtoje greitai suyrančios celiuliozės. Nors medžio mikroplaušas yra neįprasta medžiaga spaudos gaminiuose, bet specialiai apdoroti medžio mikroplaušo lakštai turi popieriui analogiškas savybes, t.y. dėl lankstumo juos galime perlenkti, ant jų galima rašyti visomis rašymo priemonėmis.

Draugiškumo aplinkai sertifikatai Pasirinkdami medį savo spaudos gaminiams būsite draugiški aplinkai, kadangi naudojant medžio mikroplaušą sunaudojama 5 KARTUS MAŽIAU medienos, nei naudojant popierių, gamyboje nenaudojama chemija. Naudojamos žaliavos mūsų gamyboje – tiek mediena, tiek popierius (naudojamas užrašinėms gaminti) yra sertifikuoti FSC ir PEFC organizacijų, kurios garantuoja, kad miškai kertami, laikantis standartų, atsodinami bei atsakingai prižiūrimi. 

Kiekvienas spaudos gaminys ant medžio mikroplaušo bus šiltas  išskirtinis dėl natūralios gamtos suteiktos faktūros bei spalvos. Šiuo metu jūsų spaudos gaminiai gali būti spausdinami ant vienos iš 9 medžio rūšių: vyšnios, raudonmedžio, raudonojo kedro, ceiba, klevo ir beržo, tuopos, lauro ar pilkojo medžio mikroplaušo.

 

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.