Darbuotojų pažymėjimai

Pagaminsime aukštos kokybės jūsų įmonės darbuotojo ar jūsų klubo nario plastikinius pažymėjimus. Pažymėjime esančios darbuotojų ar narių nuotraukos, vardai ir pavardės, bei kita svarbi informacija padės identifikuoti asmenį. O plastikinė kortelė su jūsų įmonės ar organizacijos simbolika bei firminį stilių atspindinčiu dizainu, padės reprezentuoti įmonę ar organizaciją.

Darbuotojų kortelės taip pat gali būti spausdinami ant anteninės (RFID) mikroprocesorinės kortelės. Tokia kortelė gali būti naudojama ne tik darbuotojo identifikavimui, tačiau ir praėjimo kontrolei bei darbo laiko apskaitai. 

 

Pažangi programinė įranga Jūsų užsakymą padės atlikti greitai ir kokybiškai. Užsakant pažymėjimus tereiks pateikti:

  • vieną maketą-šabloną su nurodytais naudojamų šriftų tipais ir dydžiais;
  • geros kokybės – 480x640px ar didesne raiška – darbuotojų nuotraukas .jpg formatu;
  • kintančią informaciją excel faile (atsisiųsti pavyzdį čia).

 

Kortelės gamybai gali būti naudojamos šios spaudos technologijos:

Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.